Červenec 2008

Bleskovka

15. července 2008 v 20:17 Bleskovky a podobné
A je tu první bleskovka:
1. ČAUKY,AHOJKY!
2, Jak se vede?
3, Líbí se ti Zac Efron?
4, Co právě děláš?
5, Máš svůj blog? ( jestli jo tak napiš )
6, Co je tvoje nejoblíbenější jídlo?
7, Víš co je to mandala?
8, Co na diplom?
Konec bleskovky bude uvedenej později !

Knížka hsm!

15. července 2008 v 15:57 High school musical1,2,3
Pro milovníky hsm!
Existuje kniha Testů a zajímavostí o muzikálu ze střední. Já osobně ji mám je fakt super. Nejen ,že jsem zjistila plno zajímavostí, například , že Scéna ve které se Troy a Gabriela potkají v lyžařské chatě, byla natáčená v srpnu. Sníh který tam padá, jsou ve skutečnosti bramborové lupínky. Ale také je v ní plno fotek a hlavně testů. A testy se netýkají jenom hsm. Jsou tam taky testy typu: ,,Chce být tvůj kluk, nebo jen kamarát?" atd. Sehnat ji můžete v knihkupectvích. Já jsem jí sehnala v Olympii v Brně.

Veronica Mars

13. července 2008 v 18:57 Veronica Mars
Veronica Mars
VERONICA MARS se odehrává v kruhu zámožné komunity města Neptune v přímořském L.A. Tady určují pravidla mocní a bohatí, vlastní město i školu a zoufale se snaží udržet svá tajemství pod pokličkou. Naneštěstí pro ně, žije tu i Veronica Marsová (Kristen Bell), chytrá nebojácná 17-ti letá cool holka, která využívá toho, že její otec je soukromé očko, a řeší své vlastní případy.
Přes den Veronica studuje na místní střední škole, jako každý v jejím věku. Společnost jí dělá kolega-psanec Wallace Fennel (Percy Daggs III). Jsou však lidé na Neptune High, kterým se raději vyhýbá: jako její bývalý přítel Duncan Kane (Teddy Dunn) a jeho nejlepší přítel Logan Echolls (Jason Dohring). Každá škola má své rebely a na Neptune jsou to lidé jako Weevil (Francis Capra) a jeho P.C.H. Bike Club boys (motorkářská banda).
Po večerech se Veronica stará o svého otce, bývalého šerifa Keitha Marse (Enrico Colantoni) a pomáhá mu řešit jeho případy v detektivní kanceláři. Díky svým znalostem z branže a kvalitnímu digitalnímu fotoaparátu odkrývá Veronica ta nejtemnější tajemství města Neptune, včetně toho, kdo před rokem zabil její nejlepší kamarádku a Duncanovu sestru, Lilly Kaneovou a s tím související otcovu potupu.
A tak Veronika hledá nové důkazy, které by očistily jméno jejího otce, přivedly zpět její matku a ji zbavily pověsti vyvrhele.

hsm

13. července 2008 v 12:10 High school musical1,2,3
High school musical!
Pro ty kteří neví co to je: High school musical (hsm) je film-muzikál. Hsm v překladu znamená Muzikál ze střední. A název mluví o všem. Děj se odehrává na střední škole (East High), která má své basketbalové družstvo. Ale teť už k hercům: hlavní postavi jsou: Zac Efron (Troy Bolton), Vanessa Anne Hudgens (Gabriella Montezová),Ashley Tisdale(Sharpay Evansová),Lucas Grabeel(Ryan Evans), Corbin Bleu (Chad Danforth), Monique Coleman (Taylor McKessieová), Bart Johnson (trenér Jack Bolton), Alyson Reed (slečna Darbusová),Chris Warren Jr. (Zeke Baylor), Olesya Rulin (Kelsi Nielsenová), Ryne Sanborn(Jason Cross), Leslie Wink (paní Boltonová)!
Děj: Gabriela a Troy se seznámí na horské chatě kde jsou oba na dovolené. Potkají se na silvestra, Na večírku , kde jsou přinuceni spolu zaspívat karaoke. Je to písnička Start of Something New. Troy oběví svůj talent na zpívání. Dají si čísla a Troy slíbý ,že Gabriele zavolá......! Troy však odjede hned druhý den ráno. A Gabriela se přestěhuje do Albuquerque kam přestoupí i na novou školu. Když příjde první den do školy zjistí že chodí do stejné školy jako Troy což je pro oba velké překvapení. Troy je basketbalový kapitán. A Gabriela se zúčastní akademiského desetiboje. Troy přemýšlí , že by se zapsal i do muzikálu , ale moc se mu nechce. Jenže potom se to zrtne a příhlásí se i s Gabrielou. Konkurz samozřejmě vyhrajou. Ale tohle je jen stručný děj. jestly chcete vědět víc musíte se na high school Musical kouknout
určitě to stojí za to!!!

Životopis-Olsay

12. července 2008 v 18:27 Olsay Rulin
ŽIVOTOPIS Jméno:Olsay Rulin Povolání: herečka, zpěvačka, tanečnice
Věk: 22
Datum narození: 17. 3. 1986
Místo narození: Moskva, Rusko
Znamení: Ryby
Olesya Rulin se narodila 17.3.1986 v Moskvě. Své dětství prožila v malé chudé vesničce, kde žila její rodina. Její otec na začátku 90-tých let emigroval z Ruska do Spojených Států. Dva roky potom ho celá rodina následovala a usídlila se v Texasu.

V 11 letech ji její matka přihlásila na baletní kurz aby jí zlepšila postavení ve společnosti.Olesya nalezla v tanci zalíbení a později zahájila svou hereckou kariéru.

Životopis-Corbin

12. července 2008 v 18:24 Corbin Bleu
ŽIVOTOPIS
Povolání: herec
Věk: 19
Datum narození: 21. 2. 1989
Místo narození: Brooklyn, New York, USA
Znamení: Ryby

Corbinova kariéra začala modelingem pro firmy Target, Toys R Us a Tommy Hilfiger.V roce 1996 se jeho rodina přestěhovala do Los Angeles a Corbin brzo získal první roli v TV seriálu High Incident a jako host se objevil na ER.Bleu měl také malé role ve filmech jako Voják(Soldier),Rodinný Strom(Family Tree),Tajmní Muži(Mystery Men) a Vesmírná Otázka(Galaxy Quest) než byl obsazen do hlavní role ve filmu Chyťte tu holku(Catch the kid,2004).Po ůspěchu v tomto filmu podepsal smlouvu na seriál Let 26(Flight 26 Down),drama o skupině teenagerů,která ztroskotala na pustém ostrově.Také měl malou roli jako Spencer ve filmu Ned\\\'s Declassified School Survival Guide on Nickelodeon(česky:Nedova škola přežití v přírodě na Nickelodeonově ostrově).Poprvé se objevil v episodě Guide to:The School Play.

V roce 2006 si zahrál roli Chada v Muzikálu ze střední(High School Musical),nejlepšího přítele hlavní mužské postavy Troye(Zac Efron).Tato role ho proslavila.Film byl velmi ůspěšný,na The Emmy Awards dostal cenu jako neůspěšnější film Disneye.Corbin byl také pozván na natočení pilotního dílu Disneyova seriálu Hannah Montana.V jeho dalším filmu Jump In! spoluúčinkoval v R&B vocalistou Kekem Palmerem.Premiéra byla v Lednu 12.,rok 2007, od té doby se stal nejlépe hodnoceným hercem Disney Channel Original Movies za celou dobu.Jeho debutové album,Another Side vyšlo 1, května 2007.

Corbin promoval v Los Angeles na střední škole umění.Byl přijat na Stanfordovu univerzitu,ale odešel z důvodu neplánovaných potíží.Corbin Cestoval s ostatními herci z HSM od prosince 2006 do ledna 2007.Koncertoval s nimi v asi 40 městech.Pro rozšíření popularity jeho alba,se zůčastnil NextFestu 2007 kde mimo něj ůčinkovali ještě Aly & AJ, Drake Bell, a Bianca Ryan.Another Side bylo přinejmenším o něco ůspěšnější než alba ostatních z HSM.

Životopis-Lucas

12. července 2008 v 18:15 Lucas Grabeel
ŽIVOTOPIS
Jméno: Lucas Grabeel
Povolání: herec, zpěvák
Věk: 24
datum narození: 23. 11. 1984
Místo narození: Springfield, Missouri, USA
Znamení: Střelec
Lucas se narodil 23.listopadu 1984 Stephenovi a Jean Grabeelovým. Již v blízkém věku se svou sestrou Autumn začali psát písničky a hráli pro rodinu a kamarády. Navštěvoval Logan-Rogersville elementary and middle school. V 6.třídě přinesl hrající veš po jeho prvním vystoupení jako Colin v high school (střední škola) produkci The Secret Garden (tajemná zahrada). Jeho první větší role v Springfieldskem malém divadle (Springfield Little Theatre) byla Artful Dodger v divadelní hře Oliver.

Lucas pokračoval v předvádění na normálních základech v divadle, bylo to v 8. představení před absolvování střední školy.5 let byl aktivní člen divadelní mladé vystupovající herecké společnosti Y.E.S... Během toho vyučoval třídy v divadle od tance přes zpěv až po improvizaci pro všechny věkové kategorie. Lucas hrál hlavní role v hodně středoškolských muzikálech, produktech, operách, hudebních soutěžích, hrál na bubny v kostelním sboru, uvedl chlapeckou skupinu na Kickapoo High school, stejně jako navštěvování Misourijské přestižní umělecké akademie. Lucas odjel do Guatemaly na roční základ se svou rodinou jako soucást týmu 6ti leté mise.

V roce 2003, hned po promoci se odstěhoval do LA (Los Angeles), aby naplnil svůj životni sen. Lucas poznal manažéra, Roberta C. Thompsona. Během týdne měl agenta, během 3 týdnu měl 1. reklamu a během 9 týdnu natáčel poprvé pro Disney Channel movie, v seriálu HALLOWEENTOWN HIGH. Na jaře roku 2004, byl obsazen jako vůdce pro WB nazvaný Halleyho kometa. Později, po zjištění že show nebyla vybrána, hrál v jiném Disney channel original movie, High School Musical. Když se vrátil domů ze SALT LAKE CITY, dodal hosta do hvězdné role v ABC Boston Legal roli v seriálu UPN Veronica Mars. K Lucasovu úspěchu přispívá soubor cílů v mladém věku a víra v to, že když je sen dá se ho dosáhnout.


Životopis-Monigue Coleman

12. července 2008 v 17:44 Monique Coleman
ŽivotopisPovolání:Herečka, zpěvačka
Věk:28
Datum narození:13. 11.1980
Místo narození:Jižní Karolína, USA
Znamení:Štír
Minique Coleman se ucházela o roli Gabrielly Montézové v High School Musical. Na castingu ze sebe nevidala ani hlásku a tak jí později nabídli, že bude hrát Taylor McCassiovou. Nevěděla co je to zač, ale když se koukla do zcénáře, tak se jí ulevilo a řekla, že jí ta role bude bavit.

Životopis-Ashley Tisdale

12. července 2008 v 17:33 Ashley Tisdale
ŽIVOTOPIS:
Věk: 23
Datum narození: 2. 7. 1985
Místo narození: West Deal, New Jersey, USA
Znamení: Rak
Ashley Tisdale se poprvé objevila na televizní obrazovce v několika epizodách různých seriálů např.: Smart Guy, 7th Heaven, Grounded for Life, Boston Public, Strong Medicine, Charmed a Beverly Hills, 90210. Zazářila v seriálu The suite life of Zack and Cody jako chůva hlavních postav Měla také malou roli ve filmu Donnie Darko v roce 2001. Poté se Ashley Tisdale stala známou. Nejvíc ji proslavila role v televizním filmu High School Musicial a High School Musical2, kde ztvárnila zápornačku Sharpey a hrála jí více jak přesvědčivě!

Kromě herectví se věnuje také hudbě. Už ve dvanácti letech zpívala pro prezidenta USA Billa Clintona. Své první sólové album vydala 6.2.2007. Její neznámější písničky jsou Not like that, He said, she said a Suddenly.

Osobní
Rodiče: Lisa a Mike Tisdale
Sourozenci: starší sestra Jen

životopis-Lindsay Lohan

12. července 2008 v 15:36 Lindsan Lohan

Lindsay Lohan

Herečka
Datum narození:02.07.1986
Místo narození:New York, USA
Znamení: Rak
Životopis:Lindsay se stala známou díky své roli ve filmu z produkce studia Walt Disney Pictures Past na rodiče, ve kterém si zahrála s Dennisem Quaidem a Natashou Richardson. Jejím dalším filmem bude komedie Confessions of A Teenage Drama Queen.

Na televizní obrazovce se objevila v seriálech Another World, Guiding Light a Bette a celovečerních filmech Life-Size a Get a Clue. Práci modelky se Lohan věnuje již od svých tří let a na kontě má přes 60 televizních reklam. Singlem Ultimate, který se nachází na soundtracku k filmu Mezi námi děvčaty, odstartovala svou hudební kariéru.

Zac-fotky

12. července 2008 v 14:44 Zachary Efron

Životopis Hilary Duff

12. července 2008 v 14:05 Hilary Duff
Povolání: herečka, zpěvačka, módní návrhářka, textařka
Věk: 21
Datum narození: 28. 9. 1987
Místo narození: Houston, Texas, USA Znamení: Váhy Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet a po dvou letech se dostala do známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)", který ji pomohl ke slávě a úspěchu.

Potom hrála jen maličké role - například v Chicago Hope, ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire kde si zahrála spolu s její sestrou Haylie . Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.

Co by měli o Zacovi vědět jeho fanoušci!

12. července 2008 v 13:38 Zachary Efron
Co by měli o Zacovi vědět jeho fanoušci!

jméno: Zachary David Alexander Efron
datum narození: neděle 18.10.1987 San Luis Obispo, Kalifornie

rodiče: David a Starla

sourozenci: bratr Dylan

domácí mazlíčci: dva psi (australští ovčáci)-Draemer a Puppy, siamská kočka-Simon

oblíbené jídlo: sushi, exotická jídla

oblíbený TV kanál: Spike

Než umře, chce: "Objevit že opravdu MÁM superschopnosti...jen jsem to doteď nevěděl!"

oblíbená hudba: cokoliv jen ne country!

láska: Vanessa Ane Hudgens
A ještě něco o něm!!!!


Americký herec- Zac Efron se narodil v San Luis, Obispo v Californii, 18.října 1987. Rodiče jsou David Efron a Starla Baskett. Když mu bylo 11 let jeho rodiče si všimli jeho schopností ve zpěvu a tak Zac začal brát lekce zpěvu a poprvé si zahrál v muzikálu: Gypsy. Dostal role v hrách Peter Pan, The Music Man, Mame, Little Shop of Horrors.

Na střední škole si všimla jeho potenciálu učitelka dramatických umění a kontaktovala svého přítele filmového agenta, tak Zac začal hostovat v několika seriálových rolích a to ho pilotovalo do televize. V letech 2004-2005 ztvárnil roli Camerona Bale v seriálu od WB Summerlad (mimochodem tady hrál i Jesse McCartney).

Za roli ve filmu Miracle Run (2004) dostal pochvalu kritiků. Dalším filmem byl DerbyStallion (2005), který měl problém najít distributora a přišel do kin až v prosinci 2006. V roce 2006 hrál také v mega hitu High School Musical (HSM), který vidělo přes 38 milionů diváků v USA. Hodně lidí bylo zmateno jeho zpěvem v HSM. Zac Efron nemohl uzpívat vyšší tony a tak některé songy byli smíšené s hlasem zpěváka Audrew Seeley. Druhé pokračování tohoto filmu je plánováno na konec roku 2007. Předtím se ale Zac Efron objeví v roli Linka Larkina ve velkorozpočtovém muzikálu Hairspray.
Filmografie: 2007 Hairspray ...Link Larkin
2004 Miracle Run ...Steven Morgan
2003 Big Wide World of Carl Laemke, The ...Pete Laemke

Životopis :

11. července 2008 v 13:20 Vanessa Anne Hudgens
Datum narození: 14.12.1988
Znamení: střelec
Výška: 163 cm
Místo narození: Salinas, Kalifornie, USA
Nejoblíbenělší jídlo: čokoláda a sushi
Nynější bydliště: San Diego
Nejlepší přítelkyně: Ashley Tisdale
Láska: Zac Efron

Zajímavosti:
- je alergická na pepř a chlór
- má astma
- ráda jí
- nesnáší šváby
- její oblíbená barva je tmavě červená
- ráda nakupuje
- její oblíbené zvíře je gepard
- má ráda horkou čokoládu a sushi
- ráda tančí, zpívá a hraje v divadle
- její nejoblíbenější roční období je léto
- její nejoblíbenější část dne je noc
- zajímá se o přírodní vědy
- má ráda starobylé věci
- její oblíbený film je Moulin Rouge
- její nejoblíbenější písnička z High School Musical je Get'cha Head in the Game

A ještě něco o ní!
Životopis: Vanessa Anne Hudgens se narodila 14. prosince 1988 v Salinas, Kalifornii. Je filipinsko-čínský-portorikánský irský a americko indiánského původu. Její prarodiče byli muzikanti v Big Band Era. Její kariéra začala v muzikálních divadlech když jí bylo 8. Hrávala role jako např.: Evita, Carousel, The Wizard of Oz, The King a I, The Music Man, Cinderella, a Damn Yankess. Vanessa milovala divadlo a její kamarádka se postarala o zlom v její kariéře. Jednoho dne se kamarádka z divadla nemohla dostavit na natáčení reklamy atak šla Vanessa místo ní. Byl to start do světa reklam.

V r. 2003 debutovala ve filmu Trinátska. V létě 2004 přišel další film - Thunderbirds. Poté začínala hostovat v nejrůznějších show, např.: Quintuplets a The Brothers Garcia, a dostávala další role zejména u spol. Disney např.: Corrie on The Suite Life of Zack & Cody on Disney. V r. 2006 zužitkovala svůj talent (hraní, zpívání a tancování) v muzikálu High School Musical. Ve světě se stal velmi oblíbeným. Díky High School Musical dostala nabítku na nahráváni svého prvního CD se společností Hollywood Records ! její CD obsahuje pop, rock, electroniku a R&B. CD se jmenuje "V" a bylo vydáno 26.září, 2006. První písní z tohoto CD je "Come Back to Me".